Lávový kámen s rámem

2 390,00 Kč
S DPH
RAMLAV
5 ks

Specifické reference

Lávový pečící kámen s rámem

Tento balíček obsahuje

Počet
Skladem

Grilovací kámen je vhodný na grilování masa, ryb, kuřat a jiných surovin. Jeho použití je široké, například v zahradním krbu, na grilu, v kuchyni na sporáku, ale i v přírodě na přímý oheň.

>Největší výhoda grilovacích kamenů je snadné čištění, rychle pečení, úspora energie, ale hlavně dodávají pokrmům úžasnou chuť. Jídlo, které je připraveno na  kameni, se nedostává do styku s plamenem, pokrmy se neopalují a nevznikají tak škodlivé látky v jídle. Na  kameni je možné grilovat bez tuku. Chuť jídel grilovaných na kameni se nedá popsat má výjimečné aroma a zůstává krásné. Přírodní kámen je neutrální hmota a proto nevypuzuje žádné škodlivé látky. Grilování probíhá při stabilní a stejnoměrné teplotě, která chrání hodnotu přírodních látek jídel, zejména vitaminy, aroma a chuť.

Grilovací kámen je uložen do kovového rámu, v případě prasknutí zůstane pohromadě a bude Vám dále sloužit. Ocelový rám je uzpůsoben na šířku grilovacího roštu 60 cm, to znamená že můžete dle potřeby grilovat na klasickém roštu z naší nabídky a nebo na grilovacím kameni. Rám má pro snadnou manipulaci 2 praktické rukojeti.

Parametry

Hmotnost
kamene 9 kg
Rozměr
600 x 310 x 85 mm