Komínová stříška Schiedel - nerez Ø 300 mm
  • Komínová stříška Schiedel - nerez Ø 300 mm

Komínová stříška Schiedel - nerez Ø 300 mm

2 030,00 Kč
S DPH
100251
2 ks

Specifické reference

Originální nerezová komínová stříška Schiedel se dá použít universálně do všech komínů. Díky důmyslné konstrukci vsunete stříšku jak do zděného tak i do šamotového nebo nerezového otvoru.
Počet
Skladem

Originální nerezová komínová stříška Schiedel se dá použít univerzálně do všech komínů, nejčastěji se používá do keramických komínů Schiedel, pro které je tato kvalitní stříška navrhnuta. Naše nerezová stříška pasuje také do keramických komínových tvarovek od firmy Levné komíny, ale i do jiných komínů. Díky důmyslné konstrukci jednoduše vsunete stříšku jak do zděného tak i do šamotového nebo nerezového průduchu.

Stříška je opatřena praktickým ocelovým lankem, které se ukotví do zdiva komínu. Toto bezpečnostní lanko zachytí stříšku při případném vichru, zároveň poslouží k uchycení stříšky při čištění komína, kdy se jednoduše vysune stříška z průduchu a pomocí upevňovacího ocelového lanka zůstane stříška viset na komíně tak, aby stříška neupadla ze střechy.  Originální nerezová komínová stříška Schiedel bezpečně ochrání Váš komín před deštěm.

Parametry

Průměr
300 mm
Síla materiálu
1 mm
Třída oceli
1.4404
Norma en
1856 - 2