S2400M, 16 kW

56 980,00 Kč
S DPH
Regency
KKK06

Specifické reference

Speciální design krbových kamen Step Top poskytuje účinné rozšíření tepla z horní plochy kamen za pomoci dvou pevných průduchů. Všechna krbová kamna Regency na spalování dřeva jsou nabízené s možností dvourychlostního ventilátoru. Tak je možné dosáhnout vyšší efektivity vytápění s dosahem i do dalších místností vašeho domova. Horní plochu tohoto modelu lze použít pro příležitostnou a pohodlnou přípravu jídel bez závislosti na elektrické energii. K tomuto modelu je možné dodat teplovzdušný ventilátor o výkonu 300 m3/hod. Pro správné a bezpečné zapojení kouřovodu do kamen doporučujeme dokoupit tzv. Napojovací adaptér o průměru 150 mm. 

Volitelné příplatky viz přílohy

Počet
na objednávku

Speciální design krbových kamen Step Top poskytuje účinné rozšíření tepla z horní plochy kamen za pomoci dvou pevných průduchů. Všechna krbová kamna Regency na spalování dřeva jsou nabízené s možností dvourychlostního ventilátoru. Tak je možné dosáhnout vyšší efektivity vytápění s dosahem i do dalších místností vašeho domova.

Horní plochu tohoto modelu lze použít pro příležitostnou a pohodlnou přípravu jídel bez závislosti na elektrické energii.

Volitelné příplatky viz přílohy

Parametry

Výška
875 mm
Šířka
610 mm
Hloubka
695 mm
Hmotnost
203 kg
Jmenovitý výkon
16 kW
Vytápěcí schopnost
280 m3
Průměr kouřovodu
150 mm
Maximální délka polen
45 cm
Dřevo, dřevěné brikety
ano
Hnědé uhlí
ne
Účinnost spalování
76 %
Horní vývod
ano
Maximální doba hoření
9 hodin

Ke stažení

Návod k obsluze CZ

Ke stažení (1.54M)

Návod k obsluze SK

Ke stažení (1.54M)

Energetický štítek

Ke stažení (874.83k)

Volitelné příplatky

Volitelné příplatky

Ke stažení (1.45M)