Komínová stříška NAPOLEON na Ø 120 až 200 mm dvouprůduch
  • Komínová stříška NAPOLEON na Ø 120 až 200 mm dvouprůduch
  • Komínová stříška NAPOLEON na Ø 120 až 200 mm dvouprůduch
  • Komínová stříška NAPOLEON na Ø 120 až 200 mm dvouprůduch

Komínová stříška NAPOLEON na Ø 120 až 200 mm dvouprůduch

2 733,00 Kč
S DPH
Schiedel
117483

Popis produktu

Originál komínová stříška Schiedel z kvalitního nerezového plechu. Více informací

Počet
do 14 dní po Vaší objednávce

Originál komínová stříška Schiedel z kvalitního nerezového plechu. Komínová stříška NAPOLEON je na dvouprůduchový komín bez větrací šachty.

  • Vnější rozměr stříšky 43 x 80 cm
  • Rozteč otvorů pro kotvení 29 x 57 cm
  • Na komíny od Ø 120 do Ø 200 mm
Hmotnost
5,5 kg
Síla materiálu
0,6 mm
Materiál
držáky - lakovaná ocel

Vážený zákazníku,

Nejlepší variantou sanace Vašeho komínového tělesa je bohužel kompletní vybourání popraskaných šamotových vložek a následné vyvložkování pomocí nerezových komponentů. Velmi podrobný návod na vložkování konínu naleznete na našich stránkách v sekci Články a to konkrétně Návod na vložkování komínů.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den, nadměrný tah komínu se dá jednoduše odstranit regulátorem tahu komína. Je to v podstatě nerezová klapka, která pomocí své vlastní hmotnosti reguluje podtlak komína na konstantní předem nastavenou hodnotu. Pomocí závaží na klapce je možno přesunout těžiště této klapky a tím regulovat komín s různě velkým tahem, když vstoupne podtlak ve spalinové cestě, tzn. když nastane tak jak píšete nadměrný tah, regulátor tahu se otevře a přívodem vzduchu se omezí podtlak na stanovenou hodnotu, při poklesu podtlaku se opět regulátor tahu přivře, případně zcela uzavře. Myslíme si, že montáží otočné hlavy jste situaci ještě zhoršil, proto doporučujeme použít klasickou komínovou stříšku, kterou naleznete v různých provedeních na našem webu. V žádném případě Vám nedoporučujeme zcela zavírat klapku v průběhu hoření , protože může nastat nejen pufnutí kamen jak píšete, ale může dojít i k explozi, při které dojde k poškození kamen a hrozí případné zranění osob, které se v blízkosti kamen v danou chvíli nacházejí. Regulátor tahu, který stojí cca 2000 kč naleznete na našich stránkách. S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz