Nordica Mamy - twin color, 8,7 kW

74 330,00 Kč
S DPH
La Nordica
NOR114

Specifické reference

Sporák na dřevo do moderní kuchyně může vypadat i takto a přesto zůstává uvnitř trvanlivá litinová konstrukce. Zabroušená plotna dokonale přenáší teplo, všechny povrchové díly smaltované,trojité ekologické hoření. Konstrukce vychází plně ze zkušeností Nordiky, která se výrobou sporáků na dřevo zabývá mnoho desetiletí. Nosný základ je ze smaltovaných a pozinkovaných plechů. K tomu je připojen litinový rám, který nese všechny dvířka. Speciální tvarování do pravého úhlu zaručuje tvarovou stálost nezávislou na teplotě, která je nutná pro kvalitní hoření. Litinová přikládací dvířka mají dvojité krbové zasklení s regulací primárního a sekundárního vzduchu . Oboustraně smaltovaná trouba má v základu pekáč
Počet
na objednávku

Sporák na dřevo do moderní kuchyně může vypadat i takto a přesto zůstává uvnitř trvanlivá litinová konstrukce. Zabroušená plotna dokonale přenáší teplo, všechny povrchové díly smaltované,trojité ekologické hoření.
Konstrukce vychází plně ze zkušeností Nordiky, která se výrobou sporáků na dřevo zabývá mnoho desetiletí.
Nosný základ je ze smaltovaných a pozinkovaných plechů. K tomu je připojen litinový rám, který nese všechny dvířka. Speciální tvarování do pravého úhlu zaručuje tvarovou stálost nezávislou na teplotě, která je nutná pro kvalitní hoření. Litinová přikládací dvířka mají dvojité krbové zasklení s regulací primárního a sekundárního vzduchu . Oboustraně smaltovaná  trouba má v základu pekáček a pečící mřížku. Prosklení umožňuje nejen vizuální kontrolu ale instalovaný teploměr i teplotu pečení. Otvírací kličky mají izolované silikonové úchopy a nepálí. Mezi dvířky je přepínač na klapku, kterou určuje provoz s troubou nebo vyřazení a provoz jen na vaření. Do litinového  rámu je usazena litinová plotna, které je nahoře zabroušená a zespodu vyztužená litinovými výstupky. Toto provedení zcela vylučuje prohnutí a  prasknutí.  Nerezový rám kolem celého sporáku a další nerezové doplňky umocňují fortelný design a bezpečnost proti popálení. Vysoká hmotnost dosahující hodnoty 210 kg slouží k akumulaci tepla a postupného předávání do prostoru.

• smaltovaná ocelová dvouplášťová konstrukce

• objemná smaltovaná trouba o objemu 55 l

• litinové varné plotýnky

• smaltovaná litinová dvířka a spalovací komora

• integrovaná zásuvka na palivo

• integrovaný teploměr

• součástí sporáku pečící plech a mřížka

• dvojsklo u spalovací komory

• zvedací rošt pro letní provoz

Parametry

Výška
860 mm
Šířka
880 mm
Hloubka
660 mm
Hmotnost
199 kg
Jmenovitý výkon
8,7 kW
Vytápěcí schopnost
240 m3
Průměr kouřovodu
150 mm
Zadní vývod (od země do středu zadního kouřovodu)
743 mm
Dřevo, dřevěné brikety
ano
Hnědé uhlí
ne
Průměrná spotřeba paliva
2,7 kg/hod
Účinnost spalování
78 %
Zadní vývod
ano
Horní vývod
ano