Kamna Vispa - černá, Leda

74 000,00 Kč
S DPH
Leda
LEDA07

Specifické reference

Vispa jsou jediná krbová kamna v unikátním designu "s úženým pasem". Technologicky je to pouze litina jako materiál, která umožní vytvořit takový unikátní elegantně-ženský tvar. Příjemná jsou i velká dvířka, která nám umožní maximální požitek z plápolajících plamenů. Díky většinovému podílu litiny mají kamna vysokou akumulaci a účinnost. Tato krbová kamna mají jednoduché ovládání pomocí jedné páčky, kterou ovládáte přívod primárního (pod rošt), sekundárního (oplach skla) i terciálního (dohořívání dřevoplynů) vzduchu. Kamna obsahují pohyblivý rošt a je v nich možné spalovat i hnědé uhlí. PŘEDNOSTI KAMEN VISPA: prvotřídní litina velká akumulace jednoduché ovládání vysoká úči
Počet
na objednávku

Vispa jsou jediná krbová kamna v unikátním designu "s úženým pasem". Technologicky je to pouze litina jako materiál, která umožní vytvořit takový unikátní elegantně-ženský tvar. Příjemná jsou i velká dvířka, která nám umožní maximální požitek z plápolajících plamenů. Díky většinovému podílu litiny mají kamna vysokou akumulaci a účinnost.

Tato krbová kamna mají jednoduché ovládání pomocí jedné páčky, kterou ovládáte přívod primárního (pod rošt), sekundárního (oplach skla) i terciálního (dohořívání dřevoplynů) vzduchu.
Kamna obsahují pohyblivý rošt a je v nich možné spalovat i hnědé uhlí.

PŘEDNOSTI KAMEN VISPA:

  • prvotřídní litina
  • velká akumulace
  • jednoduché ovládání
  • vysoká účinnost 83%
  • spalování dřevoplynů
  • dvě barevné varianty - černá, hnědá (choco)

Parametry

Výška
1103 mm
Hloubka
522 mm
Hmotnost
265 kg
Jmenovitý výkon
6 kW
Vytápěcí schopnost
180 m3
Průměr kouřovodu
130 mm
Maximální délka polen
36 cm
Délka
522 mm
Dřevo, dřevěné brikety
ano
Průměrná spotřeba paliva
2 kg/hod
Účinnost spalování
83 %
Min.-max. výkon
3 - 9 kW
Horní vývod
ano
Centrální přívod vzduchu(cpv)
100 mm

Ke stažení

Energetický štítek

Ke stažení (50.18k)

Montážní návod

Ke stažení (3.22M)