Sada - šrouby, hmoždinky, podložky (4 x 3 ks)
  • Sada - šrouby, hmoždinky, podložky (4 x 3 ks)
  • Sada - šrouby, hmoždinky, podložky (4 x 3 ks)
  • Sada - šrouby, hmoždinky, podložky (4 x 3 ks)
  • Sada - šrouby, hmoždinky, podložky (4 x 3 ks)

Sada - šrouby, hmoždinky, podložky (4 x 3 ks)

90,00 Kč
S DPH
ŠR02

Popis produktu

Šouby Ø 8 mm, hmoždinky Ø 10 mm,

doporučujeme vrták prům. 10 mm

Více informací
Počet
Skladem

Sada čtyř kusů fischer mosazných hmoždinek a kvalitních šroubů včetně podložek.

Fischer mosazná kotva MS je rozpěrná hmoždinka z velmi kvalitní mosazi určená pro šrouby s metrickým závitem. Šroubováním šroubu, který je součástí balení,  se hmoždinka roztahuje a tím se zapře se o stěnu vyvrtaného otvoru. Hmoždinku lze použít nejen do šamotových tvarovek, ale i do plných cihel a betonu. Na rozdíl od plastových hmoždinek, odolává tato mosazná hmoždinka teplotám v krbu, grilu nebo udírně.

Doporučujeme vrták prům. 10 mm

Délka
hmoždinky 28 mm
Průměr
šroubů 8 mm
Průměr
hmoždinky 10 mm

Dobrý den,

Vámi objednaný sporákový štít TŠ02 je z výroby řešen tak, že je vrchní část kotvená pomocí kovového rámu, pod který se štít zasouvá. Pokud není ohniště vybaveno rámem, je možné topný štít uchytit pomocí ocelové pásoviny, případně vinglu. Další možností jak lze štít ve vrchní části ukotvit, je provrtání štítu z přední části a tento poté do zdiva přišroubovat pomocí kovových hmoždinek. Ve spodní části štítu jsou standartně umístěné dvě packy, které zazdíte přímo do konstrukce topeniště. Tyto packy nelze přelepit pouze perlinkou.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Vážený zákazníku,

na našich stránkách www.kamnarstvi-konig.cz naleznete mnoho inspirací pro Vámi plánovanou stavbu zahradního krbu. Veškerý materiál potřebný pro stavbu krbu naleznete na webu www.kamnarina.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den,

nejsem stavař, budu však psát z mnohaleté praxe čerpané od zákazníků, kteří si staví takovéto stavbičky svépomocí jako Vy.

1.) nejlepší zkušenosti máme s materiálem, který naleznete na našich www stránkách pod obchodním názvem Liapor. Tudíž doporučujeme udělat z těchto desek obezdění šamotového ohniště, vše doporučujeme spojit  maltou Rath, kterou také naleznete na www stránkách.
2 .)  rozhodně bych nepodceňoval tzv. nezámrznou hloubku (80 cm) , nejedná se až tak o hmotnost samotného díla, ale o skutečnost , že pokud bude základ např. jen 30 cm hluboký, bude se prostě hýbat v závislosti na zamrznutí a rozmrznutí okolního terénu a celá stavba se Vám v průběhu několika let roztrhá.
3.) zde se zase budu chlubit cizím peřím , odtah z ohniště do udírny může být dlouhý třeba i 4 metry, vše následně záleží na tom, jak budete v ohništi topit. Teplota v udírně se dá kontrolovat pomocí teploměru. S čím mám problém je odpadní roura, tuto rozhodně nedoporučuji, jelikož Vám dříve či později díky prudkým teplotním změnám praskne. Zde doporučuji použít naší nerezovou rouru o síle materiálu 1 mm v průměru 150 nebo 160 mm, ta tam vydrží navždy.
Veškerý Vámi vybraný materiál stačí vložit do košíčku, cena dopravy se Vám v návaznosti na hmotnost kalkuluje průběžně sama, zásilky expedujeme běžně do několika dnů do obdržení objednávky.

S přáním hezkého dne tým e-shopu www.kamnarina.cz

Související produkty