Set ohniště do grilu s regulací vzduchu SB05

4 193,00 Kč
4 455,00 Kč
Ušetříte 262,00 Kč
S DPH
SB05
5 ks

Specifické reference

Ohniště do zahradních krbů a grilů s kvalitním litinovým roštem a regulací přívodu vzduchu. Unikátní ohniště určené do zahradních grilů, krbů a zahradních sestav je horkou novinkou na webu www.kamnarina.cz a navazuje na velmi oblíbenou šachtu s přívodem vzduchu.

Tento balíček obsahuje

Počet
Skladem Zboží expedujeme běžně do 3 pracovních dnů.

Ohniště do zahradních krbů a grilů s kvalitním litinovým roštem a regulací přívodu vzduchu.

Základem ohniště je lože popelníku, které velmi snadno zazdíte do spodní části krbu či grilu. Do tohoto lože zasunete druhý díl této sestavy a to rozměrný masivní popelník s regulací vzduchu. Díky osmi regulovatelným štěrbinám můžete precizně usměrňovat přívod spalovacího vzduchu přímo pod litinový rošt.

Nyní se dostáváme k samostatnému ocelovému rámu grilovacího ohniště, ve kterém je uložen masivní litinový rošt. Tento rošt o celkovém rozměru cca 31 x 46 cm je prakticky dělen na tři měnitelné části. Rám ohniště vyrobený z ocelového plechu je důmyslně uložen do lože popelníku tak, aby bylo možné toto ohniště včetně roštu posouvat až o 12 cm dle individuálních potřeb zákazníka při samotné stavbě zahradního krbu či grilu. Součástí tohoto slevového balíčku je i příslušné těsnění, které slouží jako nezbytná dilatační spárka. 

Při vývoji tohoto ohniště byly použity poznatky především z praxe, proto je tato sestava konstrukčně řešena tak, aby byl samotný prostor pro žhavé uhlí nebo pro dřevo umístěn několik centimetrů pod úroveň okolního dna ohniště. Díky tomuto 6,5 centimetrovému odsazení získáváte profesionální nástroj pro Vaše grilování. Žhavé je vždy soustředěné přesně tam, kde potřebujete a to na litinovém roštu, pod který si díky regulaci na popelníku pouštíte potřebné množství vzduchu pro hoření.Samotný popelník je 425 mm široký, 480 mm hluboký a 55 mm vysoký.   

Unikátní ohniště určené do zahradních grilů, krbů a zahradních sestav je horkou novinkou na webu a navazuje na velmi oblíbenou šachtu s přívodem vzduchu.

Typ: Při zazdívání kovových komponentů jako jsou rámečky, ohniště, dvířka, šachty atd. do šamotových cihel a desek, je nutné pamatovat na různou roztažnost těchto materiálů. Nezazdívejte kovové komponenty takzvaně „ na tvrdo“ vždy pracujte s několikamilimetrovou spárou. Tuto spáru vyplníte keramickou těsnící šňůrou nebo izolační těsnící rohoží. Nesložitým účinným opatřením je obalit styčné plochy ještě před obezděním plochým samolepícím těsněním.  Pokud nebudete pracovat s dostatečnou dilatací mezi kovem a šamotem hrozí poškození či deformace těchto komponentů. 

Parametry

Výška
170 mm
Šířka
470 mm
Hloubka
500 mm