logo
Toužíte po grilovacím ohništi, udírně nebo krbu? Postavte je svépomocí!
09 Zář

Toužíte po grilovacím ohništi, udírně nebo krbu? Postavte je svépomocí!

Výstavba zahradní kuchyně tak trochu připomíná dovádění s dětskou stavebnicí. S návodem v ruce ji snadno zvládnou i děti, bez něj se zapotí i dospělí. Není proto dobré začít stavět krb nebo gril přímo na zelené louce bez předchozích zkušeností. Navíc problémy na vás často čekají už v hobbymarketu, ve kterém budete marně shánět komponenty, které by k sobě vzájemně pasovaly.

Pokud nechcete zbytečně napínat svoje nervy, navštivte e-shop Kamnarina.cz, kde vám s výběrem i pohodlným nákupem rádi pomohou. Pro úplné začátečníky (ale nejen pro ně) jsou určeny cenově výhodné balíčky pro jednoduchou a maximálně efektivní výstavbu zahradní kuchyně od krbu až po udírnu.

Vše potřebné pro váš úspěch

Úplným začátečníkům bychom mohli fundovaně doporučit slevový set na stavbu grilovacího ohniště. Ten obsahuje vše od žárové malty a šamotových cihel až po nezbytné kovové ohniště a grilovací rošt. Jednoduchý návod získáte díky shlédnutí produktového videa, které vám krok za krokem ukáže jak postupovat přesně s komponenty, které držíte v ruce.

Pro ostřílenější zahradní kutily se skvěle hodí slevový set pro stavbu udírny obsahující pouze nezbytné litinové příslušenství ve vysoké kvalitě. Stanou se skvělým základem vašeho nového projektu. A pokud nebudete vědět, jak dál, můžete se inspirovat ve  fotogalerii projektů spokojených zákazníků. Hmmm! Už si představujete, jak bude chutnat vaše skvělé domácí uzené?

Stejně precizně je sestaven také slevový balíček na stavbu grilu nebo set pro realizaci samotného ohniště. Můžete se spolehnout na to, že šamotové cihly s drážkou budou upřesně sedět, a že profesionálně zkonstruované ohniště a rošt dodá vašemu grilu optimální tah i směrování tepla. Už se nemusíte bát konstrukčních nedostatků, které často zradí i ty nejzkušenější kuchaře! Zkušenosti nasbírané odborníky z několika generací zaručí, že vám se nic podobného nestane!

Náš tip: Nebojte se požádat o radu, pokud si nebudete vědět rady se svým nákupem. Napište dotaz do poradny a během několika dnů se dočkáte odpovědi a to často i s dalšími radami navíc!