SVĚTLE ZELENÁ spárovací hmota na kachlová kamna
  • SVĚTLE ZELENÁ spárovací hmota na kachlová kamna
  • SVĚTLE ZELENÁ spárovací hmota na kachlová kamna
  • SVĚTLE ZELENÁ spárovací hmota na kachlová kamna

SVĚTLE ZELENÁ spárovací hmota na kachlová kamna

565,00 Kč
S DPH
Sommerhuber
SH06

Popis produktu

SVĚTLE ZELENÁ spárovací hmota na kachlová kamna, krby a kachlové sporáky je dodávaná v kartuši o objemu 310 ml. V závislosti na šířce spáry spotřebujete na střední kachlový sporák 1–2 kartuše spárovací hmoty. Tepelná odolnost... Více informací

Počet
Skladem

Spárovací hmota na keramické kachle od renomované rakouské firmy Sommerhuber, je již více než 25 let součástí našeho sortimentu. Elastický spárovací tmel, který nabízíme v několika barvách, je vhodný na veškerá kachlová kamna, kachlové krby a kachlové sporáky. Pružná, stabilní jednosložková spárovací hmota se zpracovává velmi pohodlně, výsledkem je čistá, hladká, barevná spára. Tato spárovačka se nijak nemíchá, po otevření tuby je hmota připravena k okamžitému použití a velmi snadno se aplikuje. Spárovací tmel se jednoduše vtlačí pomocí pistole na kartuše do spár, setře se prstem a následně se spáry vyhladí vlhkou houbičkou.

SVĚTLE ZELENÁ spárovací hmota na kachlová kamna, krby a kachlové sporáky je dodávaná v kartuši o objemu 310 ml. V závislosti na šířce spáry spotřebujete na střední kachlový sporák 1–2 kartuše spárovací hmoty. Tepelná odolnost spárovacího tmelu Sommerhuber je 160 stupňů Celsia.

Ke stažení

Návod k použití

Ke stažení (90.83KB)

Dobrý den,

na spárování kachlových kamen nabízíme přímo k těmto účelům vyrobenou spárovací hmotu, kterou dodáváme v šesti základních barvách. Při dodržení správné technologie spárování by tato hmota měla ve spárách vydržet několik let. Návod na spárování kachlových kamen naleznete na našich stránkách.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Vážený zákazníku,

kvalitní šamotové desky lze namísto kachlů samozřejmě použít. Při samotné stavbě je nutné dodržovat příslušné technologie, zvolit správné lepící a omítací malty. Vápenocementové bílé cihly nejsou rozhodně pro kamnařinu vhodné.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Vážený zákazníku,

na našich stránkách www.kamnarstvi-konig.cz naleznete mnoho inspirací pro Vámi plánovanou stavbu zahradního krbu. Veškerý materiál potřebný pro stavbu krbu naleznete na webu www.kamnarina.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den,

nejsem stavař, budu však psát z mnohaleté praxe čerpané od zákazníků, kteří si staví takovéto stavbičky svépomocí jako Vy.

1.) nejlepší zkušenosti máme s materiálem, který naleznete na našich www stránkách pod obchodním názvem Liapor. Tudíž doporučujeme udělat z těchto desek obezdění šamotového ohniště, vše doporučujeme spojit  maltou Rath, kterou také naleznete na www stránkách.
2 .)  rozhodně bych nepodceňoval tzv. nezámrznou hloubku (80 cm) , nejedná se až tak o hmotnost samotného díla, ale o skutečnost , že pokud bude základ např. jen 30 cm hluboký, bude se prostě hýbat v závislosti na zamrznutí a rozmrznutí okolního terénu a celá stavba se Vám v průběhu několika let roztrhá.
3.) zde se zase budu chlubit cizím peřím , odtah z ohniště do udírny může být dlouhý třeba i 4 metry, vše následně záleží na tom, jak budete v ohništi topit. Teplota v udírně se dá kontrolovat pomocí teploměru. S čím mám problém je odpadní roura, tuto rozhodně nedoporučuji, jelikož Vám dříve či později díky prudkým teplotním změnám praskne. Zde doporučuji použít naší nerezovou rouru o síle materiálu 1 mm v průměru 150 nebo 160 mm, ta tam vydrží navždy.
Veškerý Vámi vybraný materiál stačí vložit do košíčku, cena dopravy se Vám v návaznosti na hmotnost kalkuluje průběžně sama, zásilky expedujeme běžně do několika dnů do obdržení objednávky.

S přáním hezkého dne tým e-shopu www.kamnarina.cz

Související produkty