F3100L, 22 kW

65 980,00 Kč
S DPH
Regency
KKK07

Specifické reference

Jedním z největších a nejvýkonnějších modelů výrobce Regency je model F3100 Large. Vyznačuje se extrémně širokým topeništěm a regulovatelným výkonem od 11-22 kW. Díky veliké topné komoře je možno tento výkon rozložit do mnohahodinového spalovacího procesu. Jejich tradičný kanadský design, kvalita zpracování a výběr nejkvalitnějších materiálů o tloušťce až 9mm je zárukou mnohaletého a bezproblémového provozu. Možnost používání polen o délce až 55 cm zaručuje bezproblémový celonoční a celodenní provoz. Tento model díky jeho velikosti je vhodný i jako hlavní zdroj vytápění i při celkové ploše objektu až 250m2. V základním provedení mají kamna černá dvířka, černý podstavec a niklové rukověti a kryty pantů. 

Volitelné příplatky viz přílohy

Počet
na objednávku

Jedním z největších a nejvýkonnějších modelů výrobce Regency je model F3100 Large. Vyznačuje se extrémně širokým topeništěm a regulovatelným výkonem od 11-22 kW. Díky veliké topné komoře je možno tento výkon rozložit do mnohahodinového spalovacího procesu. Jejich tradičný kanadský design, kvalita zpracování a výběr nejkvalitnějších materiálů o tloušťce až 9mm je zárukou mnohaletého a bezproblémového provozu. Možnost používání polen o délce až 55 cm zaručuje bezproblémový celonoční a celodenní provoz. Tento model díky jeho velikosti je vhodný i jako hlavní zdroj vytápění i při celkové ploše objektu až 250m2. 
V základním provedení mají kamna černá dvířka, černý podstavec a niklové rukověti a kryty pantů. Za příplatek můžete volit z několika dveří a nožiček či další příslušenství jako vrchní deska Airmate či popelníkový systém.

Volitelné příplatky viz přílohy

Parametry

Výška
845 mm
Šířka
710 mm
Hloubka
710 mm
Hmotnost
190 kg
Jmenovitý výkon
22 kW
Vytápěcí schopnost
450 m3
Průměr kouřovodu
150 mm
Maximální délka polen
55 cm
Dřevo, dřevěné brikety
ano
Hnědé uhlí
ne
Horní vývod
ano
Maximální doba hoření
12 hodin

Ke stažení

Energetický štítek

Ke stažení (874.82k)

Volitelné příplatky

Volitelné příplatky

Ke stažení (1.45M)