CS 1200 Alterra- nerez provedení, 11 kW

55 081,00 Kč
S DPH
Regency
KKK10

Specifické reference

Všechna klasická kamna na dřevo od firmy Regency maximalizují příjemné pocity při pohledu na hořící polena díky velkorysému prosklení dvířek. čistá technologie hoření odpovídá normám pro ochranu životního životního prostředí a zanechává průzorové sklo čisté. K tomuto modelu je možné dodat teplovzdušný ventilátor o výkonu 300 m3/hod. Pro správné a bezpečné zapojení kouřovodu do kamen doporučujeme dokoupit tzv. Napojovací adaptér o průměru 150 mm. Volitelné příplatky vestavěný druhý vrchní plášť volitelné barevné boční panely Pro správné a bezpečné zapojení kouřovodu do kamen doporučujeme dokoupit tzv. Napojovací adaptér o průměru 150 mm. K tomuto modelu je možné dodat teplovzdu
Počet
Na skladě není dostatek produktů

NOVINKA! Ušli jsme dlouhou cestu! Nová krbová kamna na dřevo Regency Alterra jsou krásně vyvážený výrobek poskytující jedinečný zážitek z praskajícího ohně.

Čisté ostré linie ocelových kamen s litinovými prvky se hodí jak do místností s důrazem na jednoduchý design, tak do tradičně zařízených domácností. Jemné barvy bočních panelů skvěle doplňují celkový vzhled nového kousku vybavení Vašeho domova.

Volitelné příplatky

  • popelníkový systém    4 423 Kč
  • ventilátor    7 980 Kč

Parametry

Výška
1105 mm
Šířka
689 mm
Hloubka
552 mm
Hmotnost
195 kg
Jmenovitý výkon
11 kW
Vytápěcí schopnost
- m3
Průměr kouřovodu
150 mm
Maximální délka polen
45 cm
Dřevo, dřevěné brikety
ano
Hnědé uhlí
ne
Účinnost spalování
77 %
Horní vývod
ano
Maximální doba hoření
6 hodin

Ke stažení

Návod k obsluze CZ

Ke stažení (489.31k)

Návod k obsluze SK

Ke stažení (472.67k)