O nás

Kamnařinou se firma König zabývá již po tři generace. Uvědomujeme si, že jen spokojený zákazník se vrací, snažíme se tedy nabídnout především odbornost. Jsme certifikovaným prodejcem firem BrunnerSparthermOrtnerJotulKanuk a Romotop

Provádíme kompletní realizací topidel - kamen, krbů, kachlových sporáků, pecí ahypokaust systémů. Základní poradenství v oboru a prodej kamnářského zboží je u nás samozřejmostí. Webová stránka „kamnařina“ byla vytvořena díky Vašim podnětům. Litinové rošty, šamotové desky, žáruvzdorné sklo, roury ke kamnům, sklo pod kamna, šamotové cihly a mnoho dalších materiálů a výrobků nabízíme již přes 20 let.

 Kamnarina o nás

Abychom byli schopni najít to optimální řešení právě pro Vás, zúčastňuje se tým našich odborníků pravidelně četných školení a seminářů. Usnadníme Vám výběr vhodných materiálů a zboží pro stavbu či opravu zahradního krbu,udírny,krbu,sporáku nebo jiných topidel. Pomůžeme rádi s volbou správného topidla a doporučíme optimální výkon.

Na našich stránkách www.kamnarina.cz naleznete krbová kamna, sklo pod kamna, litinové rošty a pláty, šamotové malty a tvarovky, krbové nářadí a mnoho dalších produktů. Vyberte si z široké nabídky krbových kamen KanukJotulRomotop. Rádi Vám objasníme - jak funguje oplach skla krbových vložek a kamen, co je deflektor a jak se ovládá sekundární přívod vzduchu. Proč je důležité topit suchým dřevem, na co je centrální přívod vzduchu (CPV) a spoustu dalších otázek.

Chcete o nás vědět více? Podívejte se na video z naší prodejny!

Anděl certifikát
firmy certifikat