O nás

E-shop www.kamnarina.cz vznikl vlastně na podnět našich zákazníků. Z počátku se jednalo spíše jen o potřeby zákazníků, kterým firma Kamnářství König navrhla a postavila kachlová kamna, pec, sporák, nebo krb.

Postupně se rozšiřovala naše nabídka krbového nářadí a doplňků ke krbům. Nově jsme se věnovali i prodeji krbových kamen, náhradních dílů a dalšího kamnářského zboží, z malé vzorkové místnosti v České Lípě se stala kamnářská prodejna o rozloze více než 150 m čtverečných prodejní plochy. Po deseti letech jsme v roce 2006 otevřeli druhou kamnářskou prodejnu, tentokráte v Benešově nad Ploučnicí. Současně se velmi rychle rozvíjel i internetový obchod, který začínal postupně převládat a vytlačoval tak naše kamenné obchody. V době pandemie se musela prodejna uzavřít, a tak převzal automaticky veškeré naše zákazníky internetový obchod kamnařina.cz.

V našem e-shopu nabízíme nyní rozsáhlý sortiment kamnářského zboží a nejširší výběr podkladových kalených skel pod kamna. Specializujeme se také na náhradní díly, jako jsou rošty, žáruvzdorná skla, šamotové vyzdívky a další sortiment. V neposlední řadě u nás nalezne svoje zboží ale i spoustu inspirací i zákazník, který se pustí sám do stavby svého grilu či udírny. Naším cílem je spokojený zákazník, a pokud se podíváte na naše hodnocení, tak myslím, že se nám to i daří.

Expedice
Sklad