O nás

Kamnařinou se firma König zabývá již po dvě generace. Uvědomujeme si, že jen spokojený zákazník se vrací, snažíme se tedy nabídnout především odbornost. Jsme certifikovaným prodejcem firem BrunnerSparthermOrtnerJotulMorsoBullerjan a Romotop.

Provádíme kompletní realizací topidel - kamen, krbů, kachlových sporáků, pecí ahypokaust systémů. Základní poradenství v oboru a prodej kamnářského zboží je u nás samozřejmostí. Webová stránka „kamnařina“ byla vytvořena díky Vašim podnětům. Litinové rošty, šamotové desky, žáruvzdorné sklo,roury ke kamnům, sklo pod kamna, šamotové cihly a mnoho dalších materiálů a výrobků kupujete již přes 15 let v našich kamenných obchodech.

Kamnarina o nás

Abychom byli schopni najít to optimální řešení právě pro Vás, zúčastňuje se tým našich odborníků pravidelně četných školení a seminářů. Usnadníme Vám výběr vhodných materiálů a zboží pro stavbu či opravu zahradního krbu,udírny,krbu,sporáku nebo jiných topidel. Pomůžeme rádi s volbou správného topidla a doporučíme optimální výkon.

Stejně tak jako v naší galerii tak i na stránkách www.kamnarina.cz naleznete více než 50 vystavených krbových kamen a vložek,sklo pod kamna,litinové rošty a pláty,šamotové malty a tvarovky,krbové nářadí a nmoho dalších produktů. Přijďte se i Vy podívat a vyberte si z široké nabídky krbových kamen BullerjanJutulMorsoRomotop. Rádi Vám názorně ukážeme a objasníme - jak funguje oplach skla krbových vložek a kamen, co je deflektor a jak se ovládá sekundární přívod vzduchu. Proč je důležité topit suchým dřevem, na co je centrální přívod vzduchu (CPV) a spoustu dalších otázek.

Chcete o nás vědět více? Podívejte se na video z naší prodejny!

Anděl certifikát
firmy certifikat