Dobrý deň! Konečne dokončujeme do finálnej podoby náš záhradný krb. Krb je viac účelový, je tam niekoľko zariadení. Potrebujeme už len dvierka na pec (kúpiť a namontovať) a dať omietku. Prosím vás koľko by stáli u vás dvierka na našu pec? Rozmery otvoru v peci sú: šírka 82cm, výška v strede v najvyššom bode 42cm. V prípade, že cena bude dobrá pošlem vám poštou záväznú objednávku spolu so šablónou otvoru pece z kartónu (pre presnú výrobu). Ďakujem za rýchlu odpoveď. S pozdravom Bičan

Dobrý den,

díky zaslané fotodokumentaci jsme schopni Vám cenu zakázkově vyráběných dvířek odhadnout. Dvířka navrhujeme vyrobit ze dvou komponentů, 1.) rám dvířek , který bude připraven na upevnění do klenby , vpravo a vlevo budou ´useknuty´ špičky, které budou překryty ocelovým plechem tak , aby mohlo být vytvořeno na jedné straně zavírání a na druhé straně panty dvířek, 2.) samotná dvířka, která budou mít ve spodní části připraveny otvory na regulaci vzduchu. Předpokládáme, že panty celé sestavy budou na pravé straně.

 Po přesném zaměření zaslané šablony by se konečná cena neměla výrazně lišit od naší nabídky.  Dle našich předběžných kalkulací vychází cena dvířek do Vašeho otevřeného krbu na :

23.900 kč.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz