Dobrý den, Již v minulém týdnu jsem u Vás zakoupil set na krb a udírnu + šamotové desky – dle dohody Vám zasílám foto pro vypracování cenové nabídky na dvířka u krbu, čistý rozměr je šířka 80 cm a výška 48 cm pro info jak vypadá otvor u krbu a inspirace dvířek viz. foto v příloze. za 1. je možné nacenit i dvoukřídlá dvířka a za 2. je též možné zaslat ilustrační foto obou dvířek zda budou prosklená nebo plná a zda mají i v sobě regulaci vzduchu. Dále bych potřeboval vymyslet systém, že dvířka půjdou sundat a to z těchto důvodu: když budu udit tak je nasadím a budu tím regulovat oheň a vzduch do udírny, když je vyndám tak bude čistě jenom krb /ohniště/na opékání a sezení u vohně. Jsem s pozdravem a přeji hezký zbytek dne P. Tomeš

Dobrý den,

omlouváme se za pozdější reakci, ale vzhledem k objemu zakázek, které nyní vyřizujeme se atypické, a komplikovanější poptávky a objednávky někdy trochu zdrží. Nejedná se o sériovou výrobu, a proto musíme nejprve tento výrobek dle přibližných představ zákazníka vymyslet, načrtnout a vypracovat kalkulaci. V neposlední řadě se ke každému výrobku musí vyhotovit extra výkres pro laser a pro svářeče.

Popis dvířek: pokud budete chtít dvířka jednoduše odstranit, dají se vyrobit tak, že se dvířka vysadí z pantů (jako klasické dveře) v tomto případě zůstává rám již pevně namontován na tělese krbu. Dvířka mohou být také provedena jako dvoukřídlá varianta s menším žáruvzdorným sklem pro kontrolu hoření při uzení. Přívod vzduchu do ohniště je integrován přímo ve dvířkách.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz