Sklo pod kamna typ M7, 1250 x 550 x 6 mm
  • Sklo pod kamna typ M7, 1250 x 550 x 6 mm
  • Sklo pod kamna typ M7, 1250 x 550 x 6 mm

Sklo pod kamna typ M7, 1250 x 550 x 6 mm

2 874,00 Kč
S DPH
Ofenprofi
FAZ6M7

Popis produktu

Kvalitní tvrzené podkladové sklo pod kamna splňuje funkci praktického, ale zároveň i designového doplňku Vašich kamen. Toto kvalitní sklo je díky... Více informací

Počet
Skladem - zboží expedujeme běžně do 3 pracovních dnů.

Kvalitní tvrzené podkladové sklo pod kamna splňuje funkci praktického, ale zároveň i designového doplňku Vašich kamen. Toto kvalitní sklo je díky tepelnému zpracování tzv. kalením, odolnější proti prasknutí i proti poškrábání. Chrání podlahu před poškozením žhavými uhlíky, které mohou vypadnout z kamen při přikládání. Díky nosnosti do 200 kg splňuje hmotnostní požadavky většiny krbových kamen.

Hmotnost
10,5 kg
Síla skla
6 mm
Rozměr skla
125x55 cm
Nosnost skla
do 200 Kg
Provedení hrany skla
fazeta

Dobrý den,

vlivem vysokých teplot se může jak píšete za kamny vytvořit tmavší místo, které poté působí nevzhledně. Montáží kaleného skla na zeď za kamna a to s odstupem cca 2 cm od zdi se dá této situaci předejít. Vlivem cirkulace mezi zdí a sklem se teplota podstatně sníží. Ve skle jsou dle velikosti 4 - 6 otvorů pro uchycení na zeď.  Pokud nám zašlete rozměr skla, rádi Vám toto sklo naceníme.

pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Vážený pane Šimáčku, Naší specialitou nejsou jen typová skla, ale také skla dle přání zákazníka. Podrobné informace naleznete v sekci sklo zákázková výroba. S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den,

kolektiv našich odborníků shledal jako nejlepší řešení pro danou situaci dle přiložených fotografií použít námi typizované sklo, které shodou náhod odpovídá i jednomu z Vašich náčrtků. Vzhledem k umístění krbu, který přímo navazuje na komunikační zonu, není z praktických důvodů téměř možné zvolit takový rozměr skla, který pokreje veškeré normou stanovené rozměry, a proto doporučujeme relativně malé sklo, které má navíc tu výhodu, že ho v době, kdy krb nebude provozován, můžete lehce odstranit. Sklo, které nabízíme má špičkovou cenu pouhých 970 kč. Sklo nese označení N1.

Doporučení typového skla Doporučení typového skla

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den

Jedná se o jednoduché sklo. Sklo connex je sklo zvrstvené z několika jednoduchých skel najednou a to pomocí speciálních fólií a technologii. Connex skla se používají v aplikacích, kde hrozí propadnutí nebo vysypání skla na „hlavy“ veřejnosti – tedy pochozí skla do pater, přístřešky, zábradlí, průhledy….

 Bezpečnostní kalené sklo je plně dostačující pro aplikaci krbových podložek. Connex je zaprvé o dost dražší a zadruhé zbytečný luxus. Je to jako pořídit si obrněné auto pro běžnou jízdu do práce.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Vážený pane Sikoro,

ano, je možné objednat i sklo před krb dle Vámi zadaných rozměrů. Pokud Vám žádné sklo před krby, které nabízíme ve standartu nevyhovuje, rádi Vám atypové kalené sklo vyrobíme. Pro kalkulaci potřebujeme znát přesné rozměry, sílu skla a způsob opracování hran ( oblá hrana či fazeta ). Pro komunikaci nám stačí i nákres od ruky s rozměry.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den pane Lapoušku,

na zhotovení Vašeho skla pod kamna na zakázku nám stačí třeba i jen náčrtek od ruky s naznačenými rozměry. My Vám sklo nakreslíme a výkres odešleme na odsouhlasení. Právě u výroby podkladových skel na zakázku, věnujeme před samotným zadáním kaleného skla do výrobního procesu nadstandardní péči právě přípravě výkresové dokumentace a její následné kontrole. Po Vašem odsouhlasení tvaru, rozměrů a případné umístění fazety zadáváme sklo do výroby.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý večer paní Nagyová, kalené sklo pod krbová kamna s otvorem pro CPV jsme již několikrát pro naše zákazníky vyráběli, a to v různých tvarech a velikostech. Vždy se jedná o zakázkovou výrobu, tudíž požadujeme od zákazníka výkres případně náčrtek skla. UPOZORNĚNÍ ! Do již vyrobených námi standartně dodávaných podkladových skel nelze dodatečně otvor vyvrtat, případně skla dále upravovat řezáním, vrtáním nebo broušením. S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz