Kotouč na šamot pr. 115 mm
  • Kotouč na šamot pr. 115 mm
  • Kotouč na šamot pr. 115 mm

Kotouč na šamot pr. 115 mm

39,00 Kč
S DPH
KOT115mm
5 ks

Specifické reference

Kotouč na šamot pr. 115 mm.

Počet
Skladem

Nabízíme Vám námi odzkoušené špičkové řezné kotouče na šamotové desky a cihly. Tyto dlouholetou praxí vyzkoušené a ověřené řezné kotouče usnadní Vaši práci s šamotovými deskami a cihlami. Už se nebudete trápit s nefunkčními kotouči při stavbě Vašeho vysněného zahradního krbu, udírny či grilu.

Řezné kotouče Vám nabízíme ve čtyřech různých průměrech.

Parametry

Průměr
115 mm
Síla kotouče
2,5 mm
Upínací otvor
22,2 mm

Kotouč na šamot

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, čím můžu řezat šamot, když nemám dílnu moc vybavenou? Co nejjednodušší řešení prosím. Dále jsem se chtěl zeptat, když budu kupovat 13 těchto cihel a dávat je na tuto desku http://www.kamnarina.cz/samotova-deska-750-x-500-x-30-mm, jak velké množství žárové malty potřebuji? Prosím ještě, proč je tato největší deska o tolik dražší než ostatní menší? Je to tím, že je lepší dát jeden velký kus do ohniště než více menších? Děkuji moc. Najman

Dobrý den,

naše šamotové desky a cihly můžete řezat pomocí úhlové brusky, na kterou naleznete příslušné řezné kotouče v našem sortimentu zboží. Dle našeho odhadu budete potřebovat 5 kg žárové malty. Deska je dražší, jelikož je technologie její výroby náročnější. Desku můžete ale určitě nahradit deskami menšího formátu.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

odkaz na kotouče pro šamot


Související produkty