Zdobná keramická kachle 330 x 150 mm - výprodej
  • Zdobná keramická kachle 330 x 150 mm - výprodej
  • Zdobná keramická kachle 330 x 150 mm - výprodej
  • Zdobná keramická kachle 330 x 150 mm - výprodej

Zdobná keramická kachle 330 x 150 mm - výprodej

351,00 Kč
S DPH
XBAZAR499
1 ks

Popis produktu

Výprodej hnědé zdobné kachle s květinovým vzorem – poslední kus Okrasné kachle je možné zabudovat do omítky kachlových kamen nebo jen pověsit na zeď. Každá kachle je originál. Více informací
Počet
Poslední kusy skladem

Výprodej zelené zdobné kachle 

Poslední 1 kus

  • Vnější rozměr 330 x 150 mm
  • Vnitřní rozměr 290 x 105 mm
Okrasné kachle je možné zabudovat do omítky kachlových kamen nebo jen pověsit na zeď. Každá kachle je originál.

Vážený zákazníku,

na našich stránkách www.kamnarstvi-konig.cz naleznete mnoho inspirací pro Vámi plánovanou stavbu zahradního krbu. Veškerý materiál potřebný pro stavbu krbu naleznete na webu www.kamnarina.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den,

nejsem stavař, budu však psát z mnohaleté praxe čerpané od zákazníků, kteří si staví takovéto stavbičky svépomocí jako Vy.

1.) nejlepší zkušenosti máme s materiálem, který naleznete na našich www stránkách pod obchodním názvem Liapor. Tudíž doporučujeme udělat z těchto desek obezdění šamotového ohniště, vše doporučujeme spojit  maltou Rath, kterou také naleznete na www stránkách.
2 .)  rozhodně bych nepodceňoval tzv. nezámrznou hloubku (80 cm) , nejedná se až tak o hmotnost samotného díla, ale o skutečnost , že pokud bude základ např. jen 30 cm hluboký, bude se prostě hýbat v závislosti na zamrznutí a rozmrznutí okolního terénu a celá stavba se Vám v průběhu několika let roztrhá.
3.) zde se zase budu chlubit cizím peřím , odtah z ohniště do udírny může být dlouhý třeba i 4 metry, vše následně záleží na tom, jak budete v ohništi topit. Teplota v udírně se dá kontrolovat pomocí teploměru. S čím mám problém je odpadní roura, tuto rozhodně nedoporučuji, jelikož Vám dříve či později díky prudkým teplotním změnám praskne. Zde doporučuji použít naší nerezovou rouru o síle materiálu 1 mm v průměru 150 nebo 160 mm, ta tam vydrží navždy.
Veškerý Vámi vybraný materiál stačí vložit do košíčku, cena dopravy se Vám v návaznosti na hmotnost kalkuluje průběžně sama, zásilky expedujeme běžně do několika dnů do obdržení objednávky.

S přáním hezkého dne tým e-shopu www.kamnarina.cz