Litinová dvířka přikládací 254 x 254 mm zdobná
Výprodej! Akce Sleva
  • Litinová dvířka přikládací 254 x 254 mm zdobná
  • Litinová dvířka přikládací 254 x 254 mm zdobná
  • Litinová dvířka přikládací 254 x 254 mm zdobná

Litinová dvířka přikládací 254 x 254 mm zdobná

6 350,00 Kč
S DPH
01XDV254x254ZD
1 ks

Popis produktu

Masivní celolitinová přikládací dvířka

Více informací
Počet
Poslední kusy skladem

 Jedná se o poslední kusy, které můžeme nabídnout, a v naší nabídce se již bohužel nebudou opakovat, jelikož slévárna v které se dvířka vyráběla, veškerou výrobu ukončila. Jedná se tedy o doprodej posledních kusů. V naší nabídce naleznete tedy několik posledních kusů těchto litinových masivních dvířek v různých velikostech. Pro zabudování dvířek doporučujeme přiobjednat dilatační samolepící pásku o šířce 40 mm.

Hmotnost
8 kg
Rozměr
254 x 254 mm
Materiál
litina
Barva
černá
Zazdívací rám
196 x 196 mm
Pravé i levé provedení dveří
ano
Hloubka rámu
55 mm
Sleva
Ano

Vážený zákazníku,

na našich stránkách www.kamnarstvi-konig.cz naleznete mnoho inspirací pro Vámi plánovanou stavbu zahradního krbu. Veškerý materiál potřebný pro stavbu krbu naleznete na webu www.kamnarina.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Dobrý den,

nejsem stavař, budu však psát z mnohaleté praxe čerpané od zákazníků, kteří si staví takovéto stavbičky svépomocí jako Vy.

1.) nejlepší zkušenosti máme s materiálem, který naleznete na našich www stránkách pod obchodním názvem Liapor. Tudíž doporučujeme udělat z těchto desek obezdění šamotového ohniště, vše doporučujeme spojit  maltou Rath, kterou také naleznete na www stránkách.
2 .)  rozhodně bych nepodceňoval tzv. nezámrznou hloubku (80 cm) , nejedná se až tak o hmotnost samotného díla, ale o skutečnost , že pokud bude základ např. jen 30 cm hluboký, bude se prostě hýbat v závislosti na zamrznutí a rozmrznutí okolního terénu a celá stavba se Vám v průběhu několika let roztrhá.
3.) zde se zase budu chlubit cizím peřím , odtah z ohniště do udírny může být dlouhý třeba i 4 metry, vše následně záleží na tom, jak budete v ohništi topit. Teplota v udírně se dá kontrolovat pomocí teploměru. S čím mám problém je odpadní roura, tuto rozhodně nedoporučuji, jelikož Vám dříve či později díky prudkým teplotním změnám praskne. Zde doporučuji použít naší nerezovou rouru o síle materiálu 1 mm v průměru 150 nebo 160 mm, ta tam vydrží navždy.
Veškerý Vámi vybraný materiál stačí vložit do košíčku, cena dopravy se Vám v návaznosti na hmotnost kalkuluje průběžně sama, zásilky expedujeme běžně do několika dnů do obdržení objednávky.

S přáním hezkého dne tým e-shopu www.kamnarina.cz

Dobrý den,

těsnící páska slouží k vytvoření potřebné dilatační spáry. Po nalepení tohoto samolepícího těsnění kolem rámu dvířek se může malta již přitisknout přímo na pásku a právě síla této pásky, která je mezi rámem dvířek a žárovou maltou vytváří potřebný prostor pro dilatování dvířek. Je tedy důležité, aby byla těsnící páska nalepena kolem dokola, tedy po celém obvodu vnitřního rámu dvířek. 


S pozdravem Kamnarina.cz