MODROŠEDÁ spárovací hmota na kachlová kamna
  • MODROŠEDÁ spárovací hmota na kachlová kamna

MODROŠEDÁ spárovací hmota na kachlová kamna

441,00 Kč
S DPH
SH04

Popis produktu

MODROŠEDÁ spárovací hmota na kachlová kamna, krby a kachlové sporáky je dodávaná v kartuši o objemu 310 ml. V závislosti na šířce spáry spotřebujete na střední kachlový sporák 1–2 kartuše spárovací hmoty. Tepelná odolnost spárovacího... Více informací

Počet
Skladem

Spárovací hmota na keramické kachle od renomované rakouské firmy Sommerhuber, je již více než 25 let součástí našeho sortimentu. Elastický spárovací tmel, který nabízíme v několika barvách, je vhodný na veškerá kachlová kamna, kachlové krby a kachlové sporáky. Pružná, stabilní jednosložková spárovací hmota se zpracovává velmi pohodlně, výsledkem je čistá, hladká, barevná spára. Tato spárovačka se nijak nemíchá, po otevření tuby je hmota připravena k okamžitému použití a velmi snadno se aplikuje. Spárovací tmel se jednoduše vtlačí pomocí pistole na kartuše do spár, setře se prstem a následně se spáry vyhladí vlhkou houbičkou.

MODROŠEDÁ spárovací hmota na kachlová kamna, krby a kachlové sporáky je dodávaná v kartuši o objemu 310 ml. V závislosti na šířce spáry spotřebujete na střední kachlový sporák 1–2 kartuše spárovací hmoty. Tepelná odolnost spárovacího tmelu Sommerhuber je 160 stupňů Celsia.

Ke stažení

Návod k použití

Ke stažení (90.83KB)

Dobrý den,

na spárování kachlových kamen nabízíme přímo k těmto účelům vyrobenou spárovací hmotu, kterou dodáváme v šesti základních barvách. Při dodržení správné technologie spárování by tato hmota měla ve spárách vydržet několik let. Návod na spárování kachlových kamen naleznete na našich stránkách.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Vážený zákazníku,

kvalitní šamotové desky lze namísto kachlů samozřejmě použít. Při samotné stavbě je nutné dodržovat příslušné technologie, zvolit správné lepící a omítací malty. Vápenocementové bílé cihly nejsou rozhodně pro kamnařinu vhodné.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Vážený zákazníku,

na našich stránkách www.kamnarstvi-konig.cz naleznete mnoho inspirací pro Vámi plánovanou stavbu zahradního krbu. Veškerý materiál potřebný pro stavbu krbu naleznete na webu www.kamnarina.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu www.kamnarina.cz

Související produkty